معرفی مزایای بسیار زیاد دستگاه G5 جی فایو

معرفی مزایای بسیار زیاد دستگاه G5 جی فایو:

1-سلولیت را کاهش می دهد.
2-گردش خون را بهبود و افزایش می بخشد.
3-مایعات و موارد زائد و سموم اضافی بافت را تخلیه می کند.
4-بافت پوست را بهبود می بخشد و باعث شادابی پوست و شفافیت و روشنایی پوست می شود.
5-تنش عضلانی را به شدت کاهش می دهد که به دنبال آن درد را کاهش می دهد.
6-بهترین ماساژ ورزشی برای ورزشکاران را ارائه می دهد.

عملکرد دستگاه G5 (جی فایو):

دستگاه G5 از یک تکنیک ابتکاری که در سراسر جهان ثبت اختراع شده است استفاده می کند.
این سیستم همزمان سه فشار را بر بدن ایجاد می کند:
1-کوبه ای یا ضربه ای
2-لرزشی
3-حرکت دورانی یا چرخشی
همچنین دستگاه G5 همزمان به ۵ جهت مختلف فشار وارد میکند (بالا،پایین،چپ،راست و حرکت دورانی) که به همین دلیل به دستگاه G5 شناخته می شود.
دستگاه لاغری جی فایو،دستگاهی است که در تمام سالن های لاغری و باشگاههای ورزشی مورد نیاز است و مورد استفاده قرار می گیرد.شاید کمتر سالن لاغری باشد که بدون دستگاه جی فایو برای مراجعه کنندگان به عمل لاغری بپردازد.تاثیر دستگاه جی فایو و اهمیت این دستگاه برای هیچ کس پوشیده نیست و در سالیان متمادی در میان دستگاههای بی شمار لاغری جای خود را پیدا کرده است و به یک دستگاه غیر قابل جایگزین و غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده است.
در واقع دستگاه جی فایو یک مکمل لاغری برای تمام دستگاههای لاغری به حساب می آید،بطوریکه چربی های انباشته شده در زیر پوست که توسط دستگاههای لاغری( نظیر فارادیک،کویتیشن و ال پی جی ) شکسته می شوند و خرد می شوند،توسط دستگاه جی فایو به بیرون از بدن منتقل می شوند و باعث خارج شدن چربی های شکسته شده از طریق منفذهای پوستی خواهد شد.همچنین با افزایش گردش خون و افزایش اکسیژن در محل مورد نظر باعث فیلتر کردن و بهبود ظاهر پوست و شفافیت پوست و همچنین باعث از بین رفتن چین و چروک های پوست می شود که از همین طریق باعث جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری می شود.

عمق ماساژ:
عمق ماساژ دستگاه G5 بسیار زیاد است و دستیابی به این عمق با هیچ روش دیگری امکان پذیر نیست.ماساژ با دست به هیچ عنوان به عمق ماساژ با دستگاه G5 نزدیک نخواهد شد و عمق دستگاه جی فاو بسیار بیشتر از ماساژ درمانی با دست می تواند داشته باشد.

لاغری با دستگاه G5 جی فایو :

بیش از 85 درصد زنان امروز درگیر سلولیت هستند.بسیاری از مردم تصور می کنند که داشتن سلولیت به عنای چاقی و اضافه وزن است که اینطور نیست.بسیاری از افراد لاغر نیز دارای سلولیت هستند.
بیشتر افراد فوائد قابل مشاهده درمان با دستگاه جی فایو را در همان جلسات ابتدایی مشاهده می کنند و تاثیر خوب این دستگاه را در بدن خود مشاهده می کنند.
دستگاه جی فایو به تنهایی یک درمان کامل لاغری نیست،اما برای کاهش سلولیت،تخلیه مایعات،مواد زائد و سموم مضر از بافت های بدن و سم زدایی هنگامی از با دستگاههای دیگر مانند فارادیک و ترمودرمی ترکیب شوند اثر بسیار زیادی در لاغری افراد خواهد داشت.همانطور که در مقالات مربوط به فارادیک گفته شد،دستگاه فارادیک در متلاشی شدن چربی های ذخیره شده بسیار موثر است و دستگاههای G5 و ترمودرمی در خارج کردن چربی های متلاشی شده از بدن بسیار کارامد و موثر عمل خواهند کرد.با شکستن چربی های انباشته شده و خارج کردن آنها از بدن امکان برگشت اضافه وزن از بین خواهد رفت و لاغری فرد را به ارمغان خواهد آورد.

 

دستگاه جی فایو برای بهبود عملکرد عضلات ضعیف:

ماساژ G5 هم سیستم گردش خون و هم سیستم لنفاوی شما را تحریک می کند و بهبود می بخشد.
سیستم گردش خون شما،خون تازه حاوی اکسیژن و مواد مغذی را به منطقه تحت درمان وارد می کند و به رشد و ترمیم بافت بدن شما کمک می کند.
افزایش اکسیژن و مواد مغذی باعث بهبود ظاهر و بافت پوستی و بهبود کارایی عضلات مشود.
ماساژ جی فاو برای کمک کردن به این روند،جریان خون محلی را افزایش می دهد.سیستم لنفاوی شما مایعات حاوی مواد مضر را به اطراف بدن شما منتقل می کند و در این انتقال،تعداد زیادی گلبول سفید خون برای از بین بردن باکتری ها و ویروس ها و همچنین آنتی بادی ها برای محافظت در برابر بیماری ها را به ارمغان می آورد.در این انتقال مواد مضری مانند ضایعات،باکتری ها،سموم و ویروس ها را جارو میکند تا آنها را از خون شما دور نگه دارد و این مواد را به سمت غدد لنفاوی منتقل می کند تا تسویه و پاکسازی شوند.دستگاه G5 این روند را تسریع می کنند تا مواد زائد و سموم از بدن خارج شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.