ماساژ چیست؟

ماساژ فقط فشردن عضلات نیست بلکه تحریک نقاط مخصوصی از خطوط اصلی انرژی بدن می باشد که با فشردن این نقاط گره های موجود که سدّ راه جریان انرژی حیاتی بدن شده اند برطرف شده و به حرکت روان انرژی در خطوط اصلی بدن کمک می شود که از مزایای آن می توان به کاهش درد های موضعی و استرس های روزانه،کاهش خطر ابتلا به واریس، کمک به درمان سیاتیک و کمر درد، کمک به تناسب اندام و حذف چربی های اضافی، رفع گرفتگی های عضلانی، خون رسانی بهتر به ارگان های بدن و بسیاری فواید دیگر اشاره کرد.

ماساژ ریلکسی

هدف ما از این ماساژ بازگرداندن حس تعادل و آرامش به بدن شماست. به همراه روغن های اروماتراپی و معطر با فشار ملایم حرکات و ضربات کنترل شده بدن شما به اوج لذت و آرامش خواهد رسید.

اولین پیشنهاد ما برای کسانیکه تجربه ماساژ ندارند  ماساژ ریلکسی هست فقط دراز بکشید و لذت ببرید.

قیمت یک ساعت/۴۸۰ هزار تومان

ماساژ سوئدی

ماساژ ریلکسی

پر طرفدارترین ماساژ برای تمام افراد با هر سن و شرایط فیزیکی بخصوص برای کارمندان و کسانیکه دارای ساعت کار طولانی هستند.

در این ماساژ همه انتخاب ها به دلخواه شماست. از میزان فشار تا ناحیه ای که مایلید ماساژ بیشتری دریافت کند. تمام اسپاسم ها و گرفتگی های بدن با این ماساژ بهبود می یابد.

قیمت یک ساعت/ ۶۰۰ هزار تومان

ماساژ سر

ماساژ سر

این نوع ماساژ مخصوص افرادیست که از بی خوابی و سردرد های میگرنی و مزمن رنج می برند ماساژ گوش، گردن و سر باعث افزایش گردش خون و خون رسانی کامل به نواحی مختلف سر شده و با نیم ساعت ماساژ سر به حس آرامش و رهایی مطلق خواهید رسید.

این ماساژ را میتوان با سایر ماساژ ها ترکیب کرد.

قیمت ۴۰ دقیقه / ۴۵۰ هزار تومان

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ

در این ماساژ که ترکیبی از سه نوع ماساژ شامل ماساژ ریلکسی با روغن، ماساژ سنگ ثابت و ماساژ سنگ متحرک اسن از سنگ های آتشفشانی سیاه و داغ که خاصیت مغناطیسی دارند استفاده می شود تا علاوه بر افزایش تاثیر ماساژ خصوصا بر عملکرد سیاتیک، با نفوذ به لایه های عمیق، سیستم انرژی و گردش خون بدن اصلاح و احساس نشاط و انرژی به حد اعلاء برسد.

قیمت ۷۰ دقیقه/ ۷۵۰ هزار تومان

ماساژ شمع

ماساژ شمع

ماساژی ملایم همراه با شمع مخصوص  که حاوی کره گیاهی شی و عصاره گیاهان معطر و گرم می باشد.در این ماساژ از نوک انگشتان پا تا سر همراه با حرکات نوازشی ماساژ داده می شود. ماساژ شمع باعث لطافت و طراوت در پوست شما می شود و برای هفته ها احساس شفافیت و نرمی در پوست خود را خواهید داشت.این نوع ماساژ یکی از پرطرفدارترین ماساژهای موجود است.

قیمت یک ساعت/ ۵۷۰ هزار تومان

ماساژ تای

ماساژ تای

ماساژ تخصصی برای کسانیکه مایلند ماساژ را به صورت عمیق دریافت کنند. شامل حرکات کششی و فشاری عمیق بدون روغن و با لباس مخصوص است.

این ماساژ انعطاف پذیری بدن شما را بالا می برد و باعث بهبود عملکرد بافت های عضلانی می شود.ماساژ تای ام آ با ایجاد فشار بر رگ‌ها باعث هدایت خون به جلو می‌شود.

قیمت ۷۰ دقیقه / ۸۵۰ هزار تومان

ماساژ صورت

ماساژ پا با دست و دستگاه

تصاویر

تصاویر

WeCreativez WhatsApp Support
دریافت نوبت و پشتیبانی آنلاین
👋 جهت دریافت نوبت و پشتیبانی آنلاین لطفا پیام بدهید.